Program



wtorek

08:009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0019:0020:0021:0022:0023:000:001:002:003:004:005:00
Bezgłośny język

Street Art

miejsce: E7 Cynamon Cafe

Digital Design

 

miejsce: P Piwnica

Olga Polikowska

Duża Scena

miejsce: B1 Duża Scena

Kraków Street Band

Duża Scena

miejsce: B1 Duża Scena

BOKKA

Duża Scena

miejsce: B1 Duża Scena

Honeycomb

Scena Spontaniczna

miejsce: G1 Cafe Gafa

Hania Rani & Dobrawa Czocher

Scena Doświadczalna

miejsce: F1 Scena w Katedrze

Pasażer

Scena Konkursowa w Wozowni

miejsce: A10 Cafe Wielki Wóz

Vinok

Scena Konkursowa w Wozowni

miejsce: A10 Cafe Wielki Wóz

Żyjoki

Scena Konkursowa w Wozowni

miejsce: A10 Cafe Wielki Wóz

„Pozwólmy nauczać dzieciom”

Kino

miejsce: A10 Cafe Wielki Wóz

Slajdy Nocą

Namiot Wschodni

miejsce: A8 Namiot Wschodni

Dźwiękowiązałka

Street Art

miejsce: A4 Platan

Gra o Tron od kuchni

Sfera

miejsce: A1 Sfera

Mikołaj Janowski

Scena Unplugged

miejsce: A1 Sfera

Dj Jazzovah

Scena Klubowa

miejsce: P4 Scena w piwnicy

Sun Miguel

Scena Klubowa

miejsce: P4 Scena w piwnicy

Mazubar

Scena Klubowa

miejsce: P4 Scena w piwnicy

B2B

Scena Klubowa

miejsce: P4 Scena w piwnicy

Wieczór Stand Up

Miejsce Akcji Satyrycznych

miejsce: G14 Cafe Wirydarz

Krótka opowieść o rzece

ArtKatedra

miejsce: F ARTKATEDRA

Oko w oko

Piąty Element

miejsce: D11 5.Element

System Reset

Urban Music

miejsce: G7

Burza

ArtKatedra

miejsce: F ARTKATEDRA przedsionek główny



środa

09:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0019:0020:0021:0022:0023:000:001:002:003:004:005:00
Codzienność II

Street Art

miejsce: G1 Cafe Gafa

Żywa galeria

ArtRoom

miejsce: G6 Artroom

Ścianka sensoryczna

ArtRoom

miejsce: G6 Artroom

Buddy Bench

ArtRoom

miejsce: G6 Artroom

Czytelnia

ArtRoom

miejsce: G6 Artroom

Biblioteka

ArtRoom

miejsce: G6 Artroom

Myślodsiewnia

ArtRoom

miejsce: G6 Artroom

Bezgłośny język

Street Art

miejsce: E7 Cynamon Cafe

Digital Design

 

miejsce: P Piwnica

tęskno

Duża Scena

miejsce: B1 Duża Scena

Beltaine

Duża Scena

miejsce: B1 Duża Scena

Projektowanie gier

Warsztaty różne

miejsce: G1 Cafe Gafa

Maja K. Kowalczuk

Koncerty Modlitwy

miejsce: F1 Scena w Katedrze

Taniec irlandzki

Warsztaty sceniczne

miejsce: F1 Scena w Katedrze

Tańce żydowskie i izraelskie

Warsztaty sceniczne

miejsce: F1 Scena w Katedrze

MaJLo

Scena Doświadczalna

miejsce: F1 Scena w Katedrze

Klub Odkrywców

Miejscówki

miejsce: Przedszkole/Dom Kultury

Ślady i tropy zwierząt

Warsztaty różne

miejsce: A10 Cafe Wielki Wóz

Kawiarenka Szachowa

Warsztaty sportowe

miejsce: A10 Cafe Wielki Wóz

The Sunlit Earth

Scena Konkursowa w Wozowni

miejsce: A10 Cafe Wielki Wóz

Hello My Sunshine

Scena Konkursowa w Wozowni

miejsce: A10 Cafe Wielki Wóz

Frankenstein Children

Scena Konkursowa w Wozowni

miejsce: A10 Cafe Wielki Wóz

Edwin Bendyk i Marcin Popkiewicz

Goście Specjalni

miejsce: A10 Cafe Wielki Wóz

Misterium buffo

Teatr

miejsce: A10 Cafe Wielki Wóz

„Nawet nie wiesz, jak bardzo Cię kocham”

Kino

miejsce: A10 Cafe Wielki Wóz

Jak zieloni są muzułmanie?

Namiot Wschodni

miejsce: A8 Namiot Wschodni

Spotkania przed spektaklem

Namiot Wschodni

miejsce: A8 Namiot Wschodni

Chiński dla początkujących

Warsztaty różne

miejsce: A8 Namiot Wschodni

Dobranocki dla małych i dużych

Namiot Wschodni

miejsce: A8 Namiot Wschodni

Slajdy Nocą

Namiot Wschodni

miejsce: A8 Namiot Wschodni

Dzika grusza, cz. 1

Kino o Wschodzie

miejsce: E Pałac Piętro

Warsztaty z grania na pile

Sfera

miejsce: A1 Sfera

Instrukcje Apple

Blogosfera

miejsce: A1 Sfera

Duchowe ABC

Sfera

miejsce: A1 Sfera

Chwilantropia

Scena Unplugged

miejsce: A1 Sfera

ArtRoom mówi

ArtRoom

miejsce: G6 Artroom

Marka i branding – jak to się robi?

Strefa PRO

miejsce: P4 Scena w piwnicy

CJ Art

Scena Klubowa

miejsce: P4 Scena w piwnicy

Górny Live

Scena Klubowa

miejsce: P4 Scena w piwnicy

Masia

Scena Klubowa

miejsce: P4 Scena w piwnicy

Pixie Elf b2b Medium

Scena Klubowa

miejsce: P4 Scena w piwnicy

(Jeszcze) lepszy rodzic

Warsztaty różne

miejsce: G14 Cafe Wirydarz

Slot Mafia

Warsztaty różne

miejsce: G14 Cafe Wirydarz

Co to znaczy być profesjonalistą?

Strefa PRO

miejsce: G14 Cafe Wirydarz

Zawód – aktorka.

Strefa PRO

miejsce: P3 Strefa PRO

Myśleć projektem!

Strefa PRO

miejsce: P3 Strefa PRO

Myśleć projektem!

Warsztaty różne

miejsce: P3 Strefa PRO

Wspinaczka drzewna

Warsztaty sportowe

miejsce: A6 Scena folkowa

Karolina Cicha i Spółka

Scena Folkowa

miejsce: A6 Scena folkowa

DJ Jazzovah & DJ Feel X

Scena Folkowa

miejsce: A6 Scena folkowa

Oko w oko

Piąty Element

miejsce: D11 5.Element

Djembe

Warsztaty muzyczne

miejsce: C7

System Reset

Urban Music

miejsce: G7

Gospel

Warsztaty muzyczne

miejsce: H6

Dredy

Warsztaty manualne

miejsce: B7

Szycie na maszynie

 

miejsce: E3

Loesje

Strefa Dialogu

miejsce: E10

Manzo

Warsztaty sportowe

miejsce: C6

Warsztaty rugby

 

miejsce: C3

Warsztaty rugby

 

miejsce: C3

Sny i atomy

Strefa Myśli

miejsce: E13

Warsztaty (tura 1)

Summer Flow

miejsce: A4 Platan Nalu

Warsztaty (tura 2 )

Summer Flow

miejsce: A4 Platan Nalu

O(ch)gród

Warsztaty różne

miejsce: A9 – 1



czwartek

09:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0019:0020:0021:0022:0023:000:001:002:003:004:005:00
Codzienność II

Street Art

miejsce: G1 Cafe Gafa

Żywa galeria

ArtRoom

miejsce: G6 Artroom

Ścianka sensoryczna

ArtRoom

miejsce: G6 Artroom

Buddy Bench

ArtRoom

miejsce: G6 Artroom

Czytelnia

ArtRoom

miejsce: G6 Artroom

Biblioteka

ArtRoom

miejsce: G6 Artroom

Myślodsiewnia

ArtRoom

miejsce: G6 Artroom

Bezgłośny język

Street Art

miejsce: E7 Cynamon Cafe

Digital Design

 

miejsce: P Piwnica

WCZASY

Duża Scena

miejsce: B1 Duża Scena

Marcelina

Duża Scena

miejsce: B1 Duża Scena

Projektowanie gier

Warsztaty różne

miejsce: G1 Cafe Gafa

Pierwiastek Z Trzech

Scena Spontaniczna

miejsce: G1 Cafe Gafa

Taniec irlandzki

Warsztaty sceniczne

miejsce: F1 Scena w Katedrze

Tańce żydowskie i izraelskie

Warsztaty sceniczne

miejsce: F1 Scena w Katedrze

SLOT Ekipa

Koncerty Modlitwy

miejsce: F1 Scena w Katedrze

Kwiat Jabłoni (trio)

Scena Doświadczalna

miejsce: F1 Scena w Katedrze

Klub Odkrywców

Miejscówki

miejsce: Przedszkole/Dom Kultury

Ślady i tropy zwierząt

Warsztaty różne

miejsce: A10 Cafe Wielki Wóz

Kawiarenka Szachowa

Warsztaty sportowe

miejsce: A10 Cafe Wielki Wóz

Fink Tree

Scena Konkursowa w Wozowni

miejsce: A10 Cafe Wielki Wóz

Black Radio

Scena Konkursowa w Wozowni

miejsce: A10 Cafe Wielki Wóz

Dream Atlas

Scena Konkursowa w Wozowni

miejsce: A10 Cafe Wielki Wóz

prof. Bogdan de Barbaro

Goście Specjalni

miejsce: A10 Cafe Wielki Wóz

Noc Helvera

Teatr

miejsce: A10 Cafe Wielki Wóz

„The Florida Project”

Kino

miejsce: A10 Cafe Wielki Wóz

Chiński dla początkujących

Warsztaty różne

miejsce: A8 Namiot Wschodni

Czarne o Wschodzie

Namiot Wschodni

miejsce: A8 Namiot Wschodni

Uchodźcy są wśród nas

Namiot Wschodni

miejsce: A8 Namiot Wschodni

Dobranocki dla małych i dużych

Namiot Wschodni

miejsce: A8 Namiot Wschodni

Slajdy Nocą

Namiot Wschodni

miejsce: A8 Namiot Wschodni

Dzika grusza, cz. 2

Kino o Wschodzie

miejsce: E Pałac Piętro

Warsztaty z grania na pile

Sfera

miejsce: A1 Sfera

Duchowe ABC

Sfera

miejsce: A1 Sfera

Fundacja Panoptykon

Blogosfera

miejsce: A1 Sfera

Monika Kowalczyk

Scena Unplugged

miejsce: A1 Sfera

ArtRoom mówi

ArtRoom

miejsce: G6 Artroom

Primal

Scena Klubowa

miejsce: P4 Scena w piwnicy

Jaraluca

Scena Klubowa

miejsce: P4 Scena w piwnicy

Alien Translator

Scena Klubowa

miejsce: P4 Scena w piwnicy

Kobaian

Scena Klubowa

miejsce: P4 Scena w piwnicy

(Jeszcze) lepszy rodzic

Warsztaty różne

miejsce: G14 Cafe Wirydarz

Slot Mafia

Warsztaty różne

miejsce: G14 Cafe Wirydarz

Profesjonalista poszukuje pracy

Strefa PRO

miejsce: G14 Cafe Wirydarz

One man show

Miejsce Akcji Satyrycznych

miejsce: G14 Cafe Wirydarz

Myśleć projektem!

Strefa PRO

miejsce: P3 Strefa PRO

Myśleć projektem!

Warsztaty różne

miejsce: P3 Strefa PRO

Od zera do…

Strefa PRO

miejsce: P3 Strefa PRO

Wspinaczka drzewna

Warsztaty sportowe

miejsce: A6 Scena folkowa

Szkoła Samby Sete Rios

Scena Folkowa

miejsce: A6 Scena folkowa

Warsaw Balkan Madness

Scena Folkowa

miejsce: A6 Scena folkowa

Oko w oko

Piąty Element

miejsce: D11 5.Element

Djembe

Warsztaty muzyczne

miejsce: C7

System Reset

Urban Music

miejsce: G7

Gospel

Warsztaty muzyczne

miejsce: H6

Dredy

Warsztaty manualne

miejsce: B7

Szycie na maszynie

 

miejsce: E3

Loesje

Strefa Dialogu

miejsce: E10

Manzo

Warsztaty sportowe

miejsce: C6

Warsztaty rugby

 

miejsce: C3

Warsztaty rugby

 

miejsce: C3

Sny i atomy

Strefa Myśli

miejsce: E13

Warsztaty (tura 1)

Summer Flow

miejsce: A4 Platan Nalu

Warsztaty (tura 2 )

Summer Flow

miejsce: A4 Platan Nalu

O(ch)gród

Warsztaty różne

miejsce: A9 – 1



piątek

09:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0019:0020:0021:0022:0023:000:001:002:003:004:005:00
Codzienność II

Street Art

miejsce: G1 Cafe Gafa

Żywa galeria

ArtRoom

miejsce: G6 Artroom

Ścianka sensoryczna

ArtRoom

miejsce: G6 Artroom

Buddy Bench

ArtRoom

miejsce: G6 Artroom

Czytelnia

ArtRoom

miejsce: G6 Artroom

Biblioteka

ArtRoom

miejsce: G6 Artroom

Myślodsiewnia

ArtRoom

miejsce: G6 Artroom

Bezgłośny język

Street Art

miejsce: E7 Cynamon Cafe

Digital Design

 

miejsce: P Piwnica

No Longer Music

Duża Scena

miejsce: B1 Duża Scena

L.U.C & Rebel Babel Ensemble

Duża Scena

miejsce: B1 Duża Scena

Projektowanie gier

Warsztaty różne

miejsce: G1 Cafe Gafa

Asia Nawojska

Scena Spontaniczna

miejsce: G1 Cafe Gafa

Taniec irlandzki

Warsztaty sceniczne

miejsce: F1 Scena w Katedrze

Tańce żydowskie i izraelskie

Warsztaty sceniczne

miejsce: F1 Scena w Katedrze

Bless

Koncerty Modlitwy

miejsce: F1 Scena w Katedrze

Open Stage

Street Art

miejsce: F1 Scena w Katedrze

Mikroelementy Chaosu

Scena Doświadczalna

miejsce: F1 Scena w Katedrze

Klub Odkrywców

Miejscówki

miejsce: Przedszkole/Dom Kultury

Ślady i tropy zwierząt

Warsztaty różne

miejsce: A10 Cafe Wielki Wóz

Kawiarenka Szachowa

Warsztaty sportowe

miejsce: A10 Cafe Wielki Wóz

Radical Notion

Scena Konkursowa w Wozowni

miejsce: A10 Cafe Wielki Wóz

Inclusion

Scena Konkursowa w Wozowni

miejsce: A10 Cafe Wielki Wóz

N3RV

Scena Konkursowa w Wozowni

miejsce: A10 Cafe Wielki Wóz

Szymon Hołownia

Goście Specjalni

miejsce: A10 Cafe Wielki Wóz

Sorok dniej

Teatr

miejsce: A10 Cafe Wielki Wóz

„O ojcach i synach”

Kino

miejsce: A10 Cafe Wielki Wóz

Chiński dla początkujących

Warsztaty różne

miejsce: A8 Namiot Wschodni

Uchodźcy są wśród nas

Namiot Wschodni

miejsce: A8 Namiot Wschodni

Dobranocki dla małych i dużych

Namiot Wschodni

miejsce: A8 Namiot Wschodni

Slajdy Nocą

Namiot Wschodni

miejsce: A8 Namiot Wschodni

Piękna i bestie

Kino o Wschodzie

miejsce: E Pałac Piętro

Warsztaty z grania na pile

Sfera

miejsce: A1 Sfera

Duchowe ABC

Sfera

miejsce: A1 Sfera

Everyday Hero

Blogosfera

miejsce: A1 Sfera

ArtRoom mówi

ArtRoom

miejsce: G6 Artroom

Czy pieniądze dają szczęście?

Strefa PRO

miejsce: P4 Scena w piwnicy

„Wielebny W.”

Kino Dokumentalne

miejsce: P4 Scena w piwnicy

Dj ZAP aka LoopYMonsta

Scena Klubowa

miejsce: P4 Scena w piwnicy

Roni-K

Scena Klubowa

miejsce: P4 Scena w piwnicy

Little Collapse

Scena Klubowa

miejsce: P4 Scena w piwnicy

IiiL

Scena Klubowa

miejsce: P4 Scena w piwnicy

(Jeszcze) lepszy rodzic

Warsztaty różne

miejsce: G14 Cafe Wirydarz

Slot Mafia

Warsztaty różne

miejsce: G14 Cafe Wirydarz

Myśleć projektem!

Strefa PRO

miejsce: P3 Strefa PRO

Myśleć projektem!

Warsztaty różne

miejsce: P3 Strefa PRO

Biznes przez obiektyw.

Strefa PRO

miejsce: P3 Strefa PRO

Wspinaczka drzewna

Warsztaty sportowe

miejsce: A6 Scena folkowa

Sheeban Celtic Band

Scena Folkowa

miejsce: A6 Scena folkowa

Rita Raga / Banatti Crew

Scena Folkowa

miejsce: A6 Scena folkowa

Oko w oko

Piąty Element

miejsce: D11 5.Element

Djembe

Warsztaty muzyczne

miejsce: C7

System Reset

Urban Music

miejsce: G7

Gospel

Warsztaty muzyczne

miejsce: H6

Dredy

Warsztaty manualne

miejsce: B7

Szycie na maszynie

 

miejsce: E3

Loesje

Strefa Dialogu

miejsce: E10

Manzo

Warsztaty sportowe

miejsce: C6

Warsztaty rugby

 

miejsce: C3

Warsztaty rugby

 

miejsce: C3

Sny i atomy

Strefa Myśli

miejsce: E13

Warsztaty (tura 1)

Summer Flow

miejsce: A4 Platan Nalu

Warsztaty (tura 2 )

Summer Flow

miejsce: A4 Platan Nalu

O(ch)gród

Warsztaty różne

miejsce: A9 – 1



sobota

09:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0019:0020:0021:0022:0023:000:001:002:003:004:005:00
Codzienność II

Street Art

miejsce: G1 Cafe Gafa

Żywa galeria

ArtRoom

miejsce: G6 Artroom

Ścianka sensoryczna

ArtRoom

miejsce: G6 Artroom

Buddy Bench

ArtRoom

miejsce: G6 Artroom

Czytelnia

ArtRoom

miejsce: G6 Artroom

Biblioteka

ArtRoom

miejsce: G6 Artroom

Myślodsiewnia

ArtRoom

miejsce: G6 Artroom

Bezgłośny język

Street Art

miejsce: E7 Cynamon Cafe

Digital Design

 

miejsce: P Piwnica

Brodacze Live Act

Duża Scena

miejsce: B1 Duża Scena

Sorry Boys

Duża Scena

miejsce: B1 Duża Scena

Projektowanie gier

Warsztaty różne

miejsce: G1 Cafe Gafa

Mateusz Franczak

Scena Spontaniczna

miejsce: G1 Cafe Gafa

Taniec irlandzki

Warsztaty sceniczne

miejsce: F1 Scena w Katedrze

Tańce żydowskie i izraelskie

Warsztaty sceniczne

miejsce: F1 Scena w Katedrze

Mosty

Koncerty Modlitwy

miejsce: F1 Scena w Katedrze

Klub Odkrywców

Miejscówki

miejsce: Przedszkole/Dom Kultury

Ślady i tropy zwierząt

Warsztaty różne

miejsce: A10 Cafe Wielki Wóz

Kawiarenka Szachowa

Warsztaty sportowe

miejsce: A10 Cafe Wielki Wóz

ColourCollide

Scena Konkursowa w Wozowni

miejsce: A10 Cafe Wielki Wóz

Grupa Filmowa Darwin

Goście Specjalni

miejsce: A10 Cafe Wielki Wóz

Oriana. Utwór

Teatr

miejsce: A10 Cafe Wielki Wóz

„Złodziejaszki”

Kino

miejsce: A10 Cafe Wielki Wóz

Chiński dla początkujących

Warsztaty różne

miejsce: A8 Namiot Wschodni

Spotkania przed spektaklem

Namiot Wschodni

miejsce: A8 Namiot Wschodni

Dobranocki dla małych i dużych

Namiot Wschodni

miejsce: A8 Namiot Wschodni

Slajdy Nocą

Namiot Wschodni

miejsce: A8 Namiot Wschodni

Wielki Finał Ogniowy

Street Art

miejsce: A4 Platan

Fokstrot

Kino o Wschodzie

miejsce: E Pałac Piętro

Warsztaty z grania na pile

Sfera

miejsce: A1 Sfera

Duchowe ABC

Sfera

miejsce: A1 Sfera

Kultura Seksualna

Blogosfera

miejsce: A1 Sfera

Phil Shorey (USA)

Scena Unplugged

miejsce: A1 Sfera

Haydé (Finlandia)

Scena Unplugged

miejsce: A1 Sfera

ArtRoom mówi

ArtRoom

miejsce: G6 Artroom

Pieniądze a relacje międzyludzkie.

Strefa PRO

miejsce: P4 Scena w piwnicy

„Czynić dobro”

Kino Dokumentalne

miejsce: P4 Scena w piwnicy

Morfeusz

Scena Klubowa

miejsce: P4 Scena w piwnicy

Gafer 303

Scena Klubowa

miejsce: P4 Scena w piwnicy

Psycholok (Stoned Label)

Scena Klubowa

miejsce: P4 Scena w piwnicy

Dolun / Killyrgod

Scena Klubowa

miejsce: P4 Scena w piwnicy

(Jeszcze) lepszy rodzic

Warsztaty różne

miejsce: G14 Cafe Wirydarz

Slot Mafia

Warsztaty różne

miejsce: G14 Cafe Wirydarz

Myśleć projektem!

Strefa PRO

miejsce: P3 Strefa PRO

Myśleć projektem!

Warsztaty różne

miejsce: P3 Strefa PRO

Nie takie MLM straszne

Strefa PRO

miejsce: P3 Strefa PRO

Wspinaczka drzewna

Warsztaty sportowe

miejsce: A6 Scena folkowa

Shafa

Scena Folkowa

miejsce: A6 Scena folkowa

Pixieelf: sound of Africa

Scena Folkowa

miejsce: A6 Scena folkowa

Zielona Noc

Scena Folkowa

miejsce: A6 Scena folkowa

Oko w oko

Piąty Element

miejsce: D11 5.Element

Djembe

Warsztaty muzyczne

miejsce: C7

System Reset

Urban Music

miejsce: G7

Gospel

Warsztaty muzyczne

miejsce: H6

Dredy

Warsztaty manualne

miejsce: B7

Szycie na maszynie

 

miejsce: E3

Loesje

Strefa Dialogu

miejsce: E10

Manzo

Warsztaty sportowe

miejsce: C6

Warsztaty rugby

 

miejsce: C3

Warsztaty rugby

 

miejsce: C3

Sny i atomy

Strefa Myśli

miejsce: E13

Warsztaty (tura 1)

Summer Flow

miejsce: A4 Platan Nalu

Warsztaty (tura 2 )

Summer Flow

miejsce: A4 Platan Nalu

O(ch)gród

Warsztaty różne

miejsce: A9 – 1

You are currently offline

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej w Poityce prywatności.AkceptujęNie akceptuję