Lineup

Koncerty

wtorek 11.07środa 12.07czwartek 13.07piątek 14.07sobota 15.07

Duża Scena

20:15

FRANCIS TUAN B1 Duża Scena

Adosa Maya  B1 Duża Scena

THE UNREST B1 Duża Scena

CINEMON  B1 Duża Scena

21:00

RAT KRU B1 Duża Scena

21:15

FLAPJACK B1 Duża Scena

LOR B1 Duża Scena

KLEZMAFOUR B1 Duża Scena

22:30

VITO BAMBINO B1 Duża Scena

WaluśKraksaKryzys B1 Duża Scena

SPIĘTY B1 Duża Scena

BOVSKA B1 Duża Scena

Scena Uwielbienia

09:30

bonoboco F1 Scena w Katedrze

Szymon Czyżewski F1 Scena w Katedrze

Scena klubowa

00:30

DJ RO P4 Scena w piwnicy

Kopi P4 Scena w piwnicy

Zuza Pawlak P4 Scena w piwnicy

Open-deck P4 Scena w piwnicy

Open-deck P4 Scena w piwnicy

01:00

Acid Ghosts & Flowers P4 Scena w piwnicy

Adam Salamøn P4 Scena w piwnicy

01:30

repmeis P4 Scena w piwnicy

rábano picante P4 Scena w piwnicy

02:00

Kajetan Nawrocki P4 Scena w piwnicy

02:30

Zuza Pawlak P4 Scena w piwnicy

set b2b2b P4 Scena w piwnicy

Dadan karambolo P4 Scena w piwnicy

Guiltee P4 Scena w piwnicy

03:00

Pincoya P4 Scena w piwnicy

Pincoya P4 Scena w piwnicy

04:00

DJ RO P4 Scena w piwnicy

Galant P4 Scena w piwnicy

Scena Doświadczalna

00:30

shama F1 Scena w Katedrze

Bastarda Trio F1 Scena w Katedrze

KLEZMORET F1 Scena w Katedrze

Asia Nawojska F1 Scena w Katedrze

Scena Folkowa

18:00

Faustina Calavera A6 Scena folkowa

Balsam A6 Scena folkowa

Arunka A6 Scena folkowa

Scena Live Act

22:00

późno kolektyw G1 Cafe Gafa

dadan karambolo G1 Cafe Gafa

Baklu G1 Cafe Gafa

Pruski G1 Cafe Gafa

23:00

Biały Falochron G1 Cafe Gafa

MVZE G1 Cafe Gafa

Misz G1 Cafe Gafa

LoftY DJ set G1 Cafe Gafa

Slot Art Orchestra

22:30
00:30

FOLK CLUB

20:00

TUINUAN x LUTNIC & IGA SU A6 Scena folkowa

KOBAIAN B2B BASTED A6 Scena folkowa

TIKKA MASALA X PINCOYA A6 Scena folkowa

POWKU  A6 Scena folkowa

Swing

15:00

Warsztaty swingowe A10 Cafe Wielki Wóz

19:30

Nowa

21:00

TANTFREAKY G14 Wirydarz

The $obers G14 Wirydarz

22:00
22:15

Jabłkagruszki G14 Wirydarz

Chrust G14 Wirydarz

Ninja Episkopat G14 Wirydarz

23:00

Miejscówki

wtorek 11.07środa 12.07czwartek 13.07piątek 14.07sobota 15.07

ArtRoom

-
10:00
11:30

Games Room

10:00

Gamesroom E16 Pałac piętro

11:00
15:00
17:00

Sesje RPG E16 Pałac piętro

17:30

Retrogaming E16 Pałac piętro

Re-Kreacja

11:00
16:00

Piłka Uliczna / turniej Z9 Boisko Piłki Ulicznej

17:00

Piłka Uliczna / warsztaty z trenerem Z9 Boisko Piłki Ulicznej

Sfera

17:00
19:00
21:30
22:00

ARKADIUSZ A1 Sfera

Gafa Cafe

15:00
16:30

Planszówki w Gafie G1 Cafe Gafa

00:30

Śpiewogranie G1 Cafe Gafa

Slow Travel

11:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00

Odra

15:00

Strefa Wolnej Wiedzy

11:00

Witajcie w Świecie Wikimediów A8 Strefa Wolnej Wiedzy

Zdjęcia budujące Wikipedię A8 Strefa Wolnej Wiedzy

Witajcie w Świecie Wikimediów A8 Strefa Wolnej Wiedzy

Zdjęcia budujące Wikipedię A8 Strefa Wolnej Wiedzy

13:00
15:00

Wikipedia jako ameba A8 Strefa Wolnej Wiedzy

Czy mogę zostać wandalem? A8 Strefa Wolnej Wiedzy

Wikipedia nie ma redakcji A8 Strefa Wolnej Wiedzy

Wyłącz wszystko, włącz myślenie A8 Strefa Wolnej Wiedzy

Dobry Lump

16:00
17:00

Cynamon

01:00

KONCERT / Słowodaję E7 Cynamon Cafe

Pokazy

wtorek 11.07środa 12.07czwartek 13.07piątek 14.07sobota 15.07

Zielone kino

21:00

ARTKATEDRA

-

Kino

21:00

„iHuman” A10 Cafe Wielki Wóz

„Godland” A10 Cafe Wielki Wóz

„Egzamin” A10 Cafe Wielki Wóz

21:30

„Człowiek delfin” A10 Cafe Wielki Wóz

22:30

StreetArt

17:30
18:00

Open Stage F1 Scena w Katedrze

19:00

Funnykito Show A4 PLATAN

19:30
00:30

FireShow A4 PLATAN

Spotkania

wtorek 11.07środa 12.07czwartek 13.07piątek 14.07sobota 15.07

Solarpunk / ekopoetyka

09:00
09:40
09:45
11:00

Higiena cyfrowa G15 Wirydarz

13:00

Strefa PRO

09:00

NetPoint E10 Pałac piętro

11:00
13:00
15:00
17:00

NetPoint E10 Pałac piętro

Rozmowy po godzinach E13 Pałac piętro

Piąty Element

-

OKO W OKO  D6 Oko w Oko

12:00

SANATORIUM  A1 Sfera

15:00

SLOT STORY  A4 PLATAN

16:00
17:00
17:30

Ceremonie herbaciane E6 Pałac piętro

Goście specjalni

17:15

Tomasz Rożek A10 Cafe Wielki Wóz

Danuta Kuroń A10 Cafe Wielki Wóz

Mikołaj Trzaska A10 Cafe Wielki Wóz

Strefa Myśli i dialogu

09:00
11:00
13:00

O Bogu nie tylko słowami E15 Pałac piętro

15:00

Znieść próg sceny / LOR E14 Pałac piętro

17:00

Trening dobrej rozmowy E14 Pałac piętro

17:30

Kręgi E14 Pałac piętro

19:00

Strefa Zdrowia Psychicznego

-
09:00

Ciałoczuła praktyka H10 Wirydarz Piętro

Poranne spotkania uważności H7 Wirydarz Piętro

11:00
13:00
15:00

PO CO? H10 Wirydarz Piętro

17:00

SIŁA Kobiecego Gniewu: INTRO H9 Wirydarz Piętro

Strefa Inicjatyw Społecznych i Twórczych

15:00
16:00

Fairtrade Polska G10 Wirydarz

Kupuj Odpowiedzialnie G10 Wirydarz

EkoStraż G10 Wirydarz

21:00

Pasmo reportażu

15:00

Warsztaty

wtorek 11.07środa 12.07czwartek 13.07piątek 14.07sobota 15.07

Warsztaty muzyczne

11:00

GITARA BASOWA E6 Pałac piętro

PIOSENKOPISANIE D12 Cafe Meta-noia

SLOTOWE MAMY ŚPIEWAJĄ Z3 Przedszkole

ZROZUMIEĆ SWÓJ GŁOS – wokalny warsztat kreatywny P4 Scena w piwnicy

13:00
15:00

DJ – KURS DLA POCZĄTKUJĄCYCH P4 Scena w piwnicy

IMPROWIZACJA MUZYCZNA Z2 Przedszkole

MUSICAL E4 Pałac piętro

TErapy – MOGĘ WSZYSTKO D4 Pałac parter

WIELOGŁOSOWE PIEŚNI WSCHODNIE D2 Pałac parter

Warsztaty manualne

11:00
13:00
15:00

BADZIKI – przypinki F2 Katedra

BRANSOLETKI F3 Katedra

CHARAKTER DESIGN – stwórz własną postać G2 Wirydarz

DEKOROWANIE TOREB I WORKÓW BAWEŁNIANYCH F4 Katedra

DREDY – fryzjerstwo alternatywne G14 Wirydarz

FILCOWANKI F1 Scena w Katedrze

FROTAŻ F10 Katedra

GRA „HOLENDER” F8 Katedra

HAFT DIAMENTOWY F7 Katedra

KOLAŻE – TWARZE F1 Scena w Katedrze

MAKRAMOWY KWIETNIK E5 Pałac piętro

ŚWIECE OZDOBNE F6 Katedra

SZYCIE LALKI WALDORFSKIEJ E8 Pałac Piętro

SZYDEŁKOWANIE E1 Pałac piętro

TUSZOMANIA F2 Katedra

ZIOŁOWA SASZETKA i LALKA MOTANKA G4 Wirydarz

ZRÓB SOBIE MEBEL B2 Dziedziniec

Warsztaty różne

09:45
11:00
13:00

Uważność w życiu H7 Wirydarz Piętro

15:00

PO CO? H10 Wirydarz Piętro

17:00

SIŁA Kobiecego Gniewu: INTRO H9 Wirydarz Piętro

Warsztaty sceniczne

11:00

AKTORSTWO D11 Pałac parter

BIBLIODRAMA D4 Pałac parter

CHÓR NIEŚPIEWAJĄCY F5 Katedra

DIABOLO B7 Dziedziniec   G11

ILUZJA G1 Cafe Gafa

MANIPULACJA KIJEM B6 Dziedziniec

ODDECH – WEWNĘTRZNY OGIEŃ P5 Piwnica

TANIEC BRZUCHA – grupowa improwizacja C4 Re-Kreacja

TANIEC IRLANDZKI Z6 Szkoła – sala gimnastyczna

TANIEC WSPÓŁCZESNY Z ELEMENTAMI IMPROWIZACJI Z5 Szkoła – mała sala gimnastyczna

UCIELEŚNIENIE –  droga do siebie poprzez ciało H8 Wirydarz Piętro

WIROWANIE PARZYSTE I NIEPARZYSTE – taneczny eksperyment z tradycją   A6 Scena folkowa   D1

ŻONGLERKA B8 Dziedziniec   G11

13:00

AFRODANCE C7 Re-Kreacja

CO BY BYŁO GDYBY – opowiadanie filmowych historii P5 Piwnica

IMPROWIZACJA SCENICZNA A10 Cafe Wielki Wóz

KUGLARZ NA SCENIE JAK LEW NA ARENIE B7 Dziedziniec

POI DLA ŚREDNIOZAAWANSOWANYCH B6 Dziedziniec

PORUSZENIE D11 Pałac parter

PRZEPŁYW I POŁĄCZENIE B8 Dziedziniec

ROCK AND ROLL Z6 Szkoła – sala gimnastyczna

SAMBA BRAZYLIJSKA – ROZBUJAJ SWOJĄ KOBIECOŚĆ Z5 Szkoła – mała sala gimnastyczna

TANIEC ŻYDOWSKI I IZRAELSKI F1 Scena w Katedrze

15:00

Warsztaty swingowe A10 Cafe Wielki Wóz

BACHATA SENSUAL Z6 Szkoła – sala gimnastyczna

KIJ OGNIOWY – ŚREDNIOZAAWANSOWANI B6 Dziedziniec

POCZUJ SWOJE CIAŁO D11 Pałac parter

POI – podstawy B7 Dziedziniec   G11

SZCZUDŁA B9 Dziedziniec

TANIEC INTUICYJNY Z5 Szkoła – mała sala gimnastyczna

Warsztaty sportowe

11:00

KAWIARENKA SZACHOWA A10 Cafe Wielki Wóz

13:00
15:00

ŁUK SPORTOWY Z1 Łąka za drogą

MOTOCYKL Z1 Łąka za drogą

Warsztaty Przyrodnicze

11:00

SIT SPOT – sztuka trwania w naturze A2 Namiot Wschodni

W GÓRY! A3 Przed pałacem

ZIOŁA – LECZO A9 Fontanna

13:00
15:00
18:00

Wybrane

wtorek 11.07środa 12.07czwartek 13.07piątek 14.07sobota 15.07

Wybrane

-
09:00

Ciałoczuła praktyka H10 Wirydarz Piętro

Poranne spotkania uważności H7 Wirydarz Piętro

09:30

bonoboco F1 Scena w Katedrze

Szymon Czyżewski F1 Scena w Katedrze

09:40
09:45
11:00

Higiena cyfrowa G15 Wirydarz

12:00

SANATORIUM  A1 Sfera

13:00
15:00

Warsztaty swingowe A10 Cafe Wielki Wóz

16:00

Fairtrade Polska G10 Wirydarz

Kupuj Odpowiedzialnie G10 Wirydarz

EkoStraż G10 Wirydarz

17:00

Trening dobrej rozmowy E14 Pałac piętro

SIŁA Kobiecego Gniewu: INTRO H9 Wirydarz Piętro

17:15

Tomasz Rożek A10 Cafe Wielki Wóz

Danuta Kuroń A10 Cafe Wielki Wóz

Mikołaj Trzaska A10 Cafe Wielki Wóz

17:30

Ceremonie herbaciane E6 Pałac piętro

Kręgi E14 Pałac piętro

18:00

Faustina Calavera A6 Scena folkowa

Balsam A6 Scena folkowa

Open Stage F1 Scena w Katedrze

Arunka A6 Scena folkowa

19:00

Funnykito Show A4 PLATAN

19:30
20:00

TUINUAN x LUTNIC & IGA SU A6 Scena folkowa

KOBAIAN B2B BASTED A6 Scena folkowa

TIKKA MASALA X PINCOYA A6 Scena folkowa

POWKU  A6 Scena folkowa

20:15

FRANCIS TUAN B1 Duża Scena

Adosa Maya  B1 Duża Scena

THE UNREST B1 Duża Scena

CINEMON  B1 Duża Scena

21:00

„iHuman” A10 Cafe Wielki Wóz

Słuchanie w ciemnościach G14 Wirydarz

„Godland” A10 Cafe Wielki Wóz

TANTFREAKY G14 Wirydarz

„Egzamin” A10 Cafe Wielki Wóz

Harmider Enterteinment G14 Wirydarz

The $obers G14 Wirydarz

21:15

FLAPJACK B1 Duża Scena

LOR B1 Duża Scena

KLEZMAFOUR B1 Duża Scena

21:30

„Człowiek delfin” A10 Cafe Wielki Wóz

22:00

dadan karambolo G1 Cafe Gafa

Baklu G1 Cafe Gafa

Pruski G1 Cafe Gafa

22:15

Jabłkagruszki G14 Wirydarz

Chrust G14 Wirydarz

Ninja Episkopat G14 Wirydarz

22:30

VITO BAMBINO B1 Duża Scena

WaluśKraksaKryzys B1 Duża Scena

SPIĘTY B1 Duża Scena

BOVSKA B1 Duża Scena

23:00

MVZE G1 Cafe Gafa

Misz G1 Cafe Gafa

LoftY DJ set G1 Cafe Gafa

00:30

FireShow A4 PLATAN

DJ RO P4 Scena w piwnicy

shama F1 Scena w Katedrze

Bastarda Trio F1 Scena w Katedrze

Kopi P4 Scena w piwnicy

KLEZMORET F1 Scena w Katedrze

Zuza Pawlak P4 Scena w piwnicy

Asia Nawojska F1 Scena w Katedrze

Open-deck P4 Scena w piwnicy

01:00

Acid Ghosts & Flowers P4 Scena w piwnicy

Adam Salamøn P4 Scena w piwnicy

01:30

repmeis P4 Scena w piwnicy

rábano picante P4 Scena w piwnicy

02:00

Kajetan Nawrocki P4 Scena w piwnicy

02:30

Zuza Pawlak P4 Scena w piwnicy

Dadan karambolo P4 Scena w piwnicy

Guiltee P4 Scena w piwnicy

03:00

Pincoya P4 Scena w piwnicy

Pincoya P4 Scena w piwnicy

04:00

DJ RO P4 Scena w piwnicy

Galant P4 Scena w piwnicy

wtorek 11.07środa 12.07czwartek 13.07piątek 14.07sobota 15.07

Dyskusje

15:00

Wystawcy

16:00

Fairtrade Polska G10 Wirydarz

Kupuj Odpowiedzialnie G10 Wirydarz

EkoStraż G10 Wirydarz

Zielone Kino

21:00

ArtBazar

16:00
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej w Poityce prywatności.AkceptujęNie akceptuję